دستگیری عامل تعرض به شهروندان اصفهانی

[ad_1]

سرهنگ حسین حسین‌زاده اظهار داشت: ساعت 10:30 صبح امروز شخصی که از ناهنجاری‌های رفتاری و بیماری روانی رنج می‌برد و به تازگی نیز تحت درمان قرار داشت، به دلیل تعرض به بانوان شد دستگیر شد.

پایگاه خبری پلیس: جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یک بیمار روانی که صبح امروز به چند نفر از بانوان تعرض کرده و متواری شده بود ظرف کمتر از یک ساعت توسط ماموران شناسائی و دستگیر شد.

سرهنگ حسین حسین‌زاده اظهار  داشت: ساعت 10:30 صبح امروز شخصی که از ناهنجاری‌های رفتاری و بیماری روانی رنج می‌برد و به تازگی نیز تحت درمان قرار داشت، به دلیل تعرض به بانوان شد دستگیر شد.

وی افزود: این عامل در حوزه کلانتری 18 نسبت به یکی از بانوان در حال تردد متعرض شده و متواری می‌شود و متعاقباً همین شخص در خیابان فارابی حرکت قبلی خود را تکرار کرده و نسبت به دو نفر دیگر تعرض می‌کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه از ساعت 10:30 تا 11:20 امروز تحرکات بیمارگونه این شخص ادامه داشت، تصریح کرد: به محض اعلام نخستین اتفاق رخ داده بلافاصله تیم ویژه ای از فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و ظرف کمتر از یک ساعت فرد مذکور به نام ” ح_ج_ م” 35 ساله، دچار ناهنجاری رفتاری را شناسائی و علی رغم تعادل در گفتار و رفتار بدون هیچ گونه ضایعه خاصی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فرد مذکور در یکی از مراکز رسیدگی به بیماران روانی نگهداری می‌شود، خاطرنشان کرد: پلیس اصفهان از همکاری شهروندان که به نیروی انتظامی در دستگیری سریع متهم مساعدت داشتند سپاسگذاری می‌کند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *